Dnes je , ( juliánského církevního kalendáře)


Rady ďábla jeho démonům

Rady ďábla jeho démonům

Příspěvekod Admin » 21 lis 2010 16:51

Rady ďábla jeho démonům, jak mají odvést lidi od Boha:

Snažte se, aby byli stále zaměstnáni nedůležitými věcmi a vymyslete spoustu možností, jak zaměstnat jejich mysl.

Pokoušejte je, aby utráceli, utráceli a utráceli a půjčovali si peníze. Přesvědčete jejich ženy, aby chodily do zaměstnání a trávily tam hodně času, a muži aby pracovali šest až sedm dní v týdnu, deset až dvanáct hodin týdně, aby si mohli dovolit žít prázdný život.

Zabraňte jim trávit čas se svými dětmi. Když se rozpadnou jejich rodiny, nebude v jejich domácnostech už žádný únik od pracovního stresu.

Působte neustále na jejich mysl, aby neslyšeli ten tichý Boží hlas. Lákejte je, aby si na cestách všude pouštěli rádio či magnetofon, a doma aby měli neustále zapnuté televizory, přehrávače a počítače. Dohlédněte na to, aby v každém obchodě a restauraci stále hrála světská hudba. To plně zaměstná jejich mysl a přeruší spojení s Kristem.
Dbejte, aby na stolech u kávy měli vždy mnoho časopisů a novin. Dvacet čtyři hodin denně je potřeba útočit na jejich mozek zprávami. Kolem jejich cest ať jsou reklamní panely.
Jejich e-mailové schránky naplňte hloupostmi, katalogy zboží, všelijakými novinkami a nabídkami slev, služeb zdarma, snadného zisku a falešnými nadějemi.

V novinách, časopisech a televizi stále ukazujte krásné štíhlé modelky, aby muži začali věřit, že nejdůležitější je tělesná krása, a aby začali být nespokojeni se svými manželkami.

Snažte se, aby manželky byly příliš unavené, než aby mohly milovat své muže. K tomu jim přidejte bolesti hlavy! Když nebudou dávat svým mužům potřebnou lásku, začnou ji hledat jinde. Tímto rychle rozbijeme jejich rodiny.

Dejte jim Santaklauze, abyste je odvedli od vysvětlování pravého smyslu vánočních svátků jejich dětem. Na velikonoce jim dejte zajíčky a pomlázku, aby se nemluvilo o Vzkříšení a vítězství nad smrtí a hříchem.

Snaže se, aby je i odpočinek unavoval a z rekreace aby se vraceli vyčerpaní. Zaměstnejte je, aby neměli čas jít do přírody a přemýšlet o Božím stvoření. Nažeňte je do zábavních center, na sportovní akce, na hry, koncerty a do kin.

Hlavně je stále zaměstnávejte! Ať pořád spěchají!

(zdroj: http://www.ambon.or.cz/)
Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 87
Registrován: 29 led 2010 19:28

Zpět na Diskuze, úvahy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron